270 000 €
3214 €/m²
Property 61997 photo 1
Property 61997 photo 2
Property 61997 photo 3
Property 61997 photo 4
Property 61997 photo 5
Property 61997 photo 6
Property 61997 photo 7
Property 61997 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

само 300 метара од плаже Рапсани и 800 метара од центра града. Некретнина се налази на главном путу, што омогућава лак приступ основним услугама и садржајима.

Стан садржи:

- Систем грејања са топлотном пумпом за максималну енергетску ефикасност

- Висококвалитетну синтетичку столарију

- Приватно складиште од 5 м² у приземљу

- Једно паркинг место у пилотажу

Очекује се да ће некретнина бити завршена у децембру 2025. године, са могућношћу прилагођавања потребама купца током изградње. Идеалан избор за живот или инвестицију.

Za prodaju
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod objekta 60518
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 3130 €/m²
  • Kod objekta 61900
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 3273 €/m²
  • Kod objekta 66137
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 61912
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4322 €/m²
  • Kod objekta 66107
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3897 €/m²
  • Kod objekta 66126
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3214 €/m²
  • Kod objekta 61997
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2705 €/m²
  • Kod objekta 61903
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3841 €/m²
  • Kod objekta 62083
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod objekta 65068
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter