380 000 €
2992 €/m²
Property 6082 photo 1
Property 6082 photo 2
Property 6082 photo 3
Property 6082 photo 4
Property 6082 photo 5
Property 6082 photo 6
Property 6082 photo 7
Property 6082 photo 8
Property 6082 photo 9
Property 6082 photo 10
Property 6082 photo 11
Property 6082 photo 12
Property 6082 photo 13
Property 6082 photo 14
Property 6082 photo 15
Property 6082 photo 16
Property 6082 photo 17
Property 6082 photo 18
Property 6082 photo 19
Property 6082 photo 20
Property 6082 photo 21
Property 6082 photo 22
Property 6082 photo 23
Property 6082 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 6
  • Ostale pogodnosti: кладовое помещение, отопление, бронированная входная дверь, сетки от комаров, кухонная мебель,шкафы, кухонная мебель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 127 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila, WC. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter