305 000 €
4841 €/m²
Property 63704 photo 1
Property 63704 photo 2
Property 63704 photo 3
Property 63704 photo 4
Property 63704 photo 5
Property 63704 photo 6
Property 63704 photo 7
Property 63704 photo 8
Property 63704 photo 9
Property 63704 photo 10
Property 63704 photo 11
Property 63704 photo 12
Property 63704 photo 13
Property 63704 photo 14

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 465 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 63053
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter