260 000 €
5306 €/m²
Property 60145 photo 1
Property 60145 photo 2
Property 60145 photo 3
Property 60145 photo 4
Property 60145 photo 5
Property 60145 photo 6
Property 60145 photo 7
Property 60145 photo 8
Property 60145 photo 9
Property 60145 photo 10
Property 60145 photo 11
Property 60145 photo 12
Property 60145 photo 13
Property 60145 photo 14
Property 60145 photo 15
Property 60145 photo 16
Property 60145 photo 17
Property 60145 photo 18
Property 60145 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
255 000 € 1976 €/m²
  • Kod objekta 41779
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 42073
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Kod objekta 42136
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 42639
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 43012
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 43234
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 49657
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 52456
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter