Prodaja - Zemljište 1082 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Vourvourou
265 000 € 245 000 €
226 €/m²
Property 59686 photo 1
Property 59686 photo 2
Property 59686 photo 3
Property 59686 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1082 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
320 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 1050
  • Kvadratura 7230 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 2258
  • Kvadratura 4023 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
294 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 2361
  • Kvadratura 3780 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
280 000 € 250 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 2388
  • Kvadratura 4070 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
280 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 4447
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 5122
  • Kvadratura 3391 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 10762
  • Kvadratura 3100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 11395
  • Kvadratura 7125 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 18732
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
240 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 64902
  • Kvadratura 22765 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter