Prodaja - Zemljište 3100 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
315 000 € 250 000 €
80 €/m²
Property 10762 photo 1
Property 10762 photo 2
Property 10762 photo 3
Property 10762 photo 4
Property 10762 photo 5
Property 10762 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 89 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3100 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 24946
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 25290
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
450 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 29202
  • Kvadratura 6460 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
380 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 33204
  • Kvadratura 15120 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
430 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 35743
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
430 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 39413
  • Kvadratura 5078 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
290 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 39555
  • Kvadratura 5301 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
270 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 42070
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
450 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 42996
  • Kvadratura 3613 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
330 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 46536
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter