750 000 €
2279 €/m²
Property 5936 photo 1
Property 5936 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 329 kv.m. u Atini.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 650 kv.m.

Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter