Prodaja - Zemljište 260 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Neo Psihiko
800 000 €
3076 €/m²
Property 13691 photo 1
Property 13691 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 260 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m.

Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter