130 000 €
260 €/m²
Property 58988 photo 1
Property 58988 photo 2
Property 58988 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 500 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
150 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45378
  • Kvadratura 4551 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 46539
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 47349
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
140 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 49039
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 54522
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 54523
  • Kvadratura 4811 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter