Prodaja - Stan 147 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Papagou
570 000 €
3878 €/m²
Property 5879 photo 1
Property 5879 photo 2
Property 5879 photo 3
Property 5879 photo 4
Property 5879 photo 5
Property 5879 photo 6
Property 5879 photo 7
Property 5879 photo 8
Property 5879 photo 9
Property 5879 photo 10
Property 5879 photo 11
Property 5879 photo 12
Property 5879 photo 13
Property 5879 photo 14
Property 5879 photo 15
Property 5879 photo 16
Property 5879 photo 17

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 147 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 65254
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter