550 000 €
2292 €/m²
Property 33477 photo 1
Property 33477 photo 2
Property 33477 photo 3
Property 33477 photo 4
Property 33477 photo 5
Property 33477 photo 6
Property 33477 photo 7
Property 33477 photo 8
Property 33477 photo 9
Property 33477 photo 10
Property 33477 photo 11
Property 33477 photo 12
Property 33477 photo 13
Property 33477 photo 14
Property 33477 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1958
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 8100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 240 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 56427
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod objekta 56726
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Kod objekta 58253
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter