30 000 €
8 €/m²
Property 58482 photo 1
Property 58482 photo 2
Property 58482 photo 3
Property 58482 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3500 kv.m. na Krfu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града.

Za prodaju
30 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 25473
  • Kvadratura 2077 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
25 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 28867
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
25 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37870
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 30227
  • Kvadratura 833 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
25 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 52116
  • Kvadratura 371 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
30 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 26820
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 56295
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34069
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 15549
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51140
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter