40 000 €
10 €/m²
Property 51140 photo 1
Property 51140 photo 2
Property 51140 photo 3
Property 51140 photo 4
Property 51140 photo 5
Property 51140 photo 6
Property 51140 photo 7
Property 51140 photo 8
Property 51140 photo 9
Property 51140 photo 10
Property 51140 photo 11
Property 51140 photo 12
Property 51140 photo 13
Property 51140 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
50 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 26947
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
55 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 31720
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
39 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 4833
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
50 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 31043
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
55 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 26945
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 37802
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
50 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 43604
  • Kvadratura 7760 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
50 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 35810
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
52 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 42970
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5760
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter