Prodaja - Zemljište 1850 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Thermi - Centar
1 300 000 €
702 €/m²
Property 58311 photo 1
Property 58311 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1850 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 11271
  • Kvadratura 6660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 52922
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter