1 200 000 €
171 €/m²
Property 63661 photo 1
Property 63661 photo 2
Property 63661 photo 3
Property 63661 photo 4
Property 63661 photo 5
Property 63661 photo 6
Property 63661 photo 7
Property 63661 photo 8
Property 63661 photo 9
Property 63661 photo 10
Property 63661 photo 11
Property 63661 photo 12
Property 63661 photo 13
Property 63661 photo 14
Property 63661 photo 15
Property 63661 photo 16

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. u predgrađu Soluna. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 400 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 8337
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 280 000 € 352 €/m²
  • Kod objekta 8840
  • Kvadratura 3634 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 11271
  • Kvadratura 6660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter