365 000 €
4867 €/m²
Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 5063 €/m²
  • Kod objekta 56730
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • Kod objekta 57261
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
419 000 € 5513 €/m²
  • Kod objekta 57983
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 58061
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter