500 000 €
5155 €/m²
Property 56729 photo 1
Property 56729 photo 2
Property 56729 photo 3
Property 56729 photo 4
Property 56729 photo 5
Property 56729 photo 6
Property 56729 photo 7
Property 56729 photo 8
Property 56729 photo 9
Property 56729 photo 10
Property 56729 photo 11
Property 56729 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 97 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter