2 500 000 €
7886 €/m²
Property 57072 photo 1
Property 57072 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 317 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Kod objekta 64246
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod objekta 8831
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Kod objekta 11715
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod objekta 58380
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod objekta 65677
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod objekta 64588
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod objekta 31680
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod objekta 58419
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod objekta 56255
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod objekta 63861
  • Kvadratura 243 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter