500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 124 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod objekta 47134
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 54729
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
585 000 € 3588 €/m²
  • Kod objekta 61602
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62221
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 63916
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter