Prodaja - Zemljište 537 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Lakkoma
60 000 €
111 €/m²
Property 56883 photo 1
Property 56883 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 537 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 322 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 8477
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 12048
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 32500 m
Za prodaju
64 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 12346
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 23694
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 31092
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
50 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 33210
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter