85 000 €
85 €/m²
Property 64449 photo 1
Property 64449 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
70 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43631
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
100 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 49128
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43825
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39850
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter