65 000 €
107 €/m²
Property 65834 photo 1
Property 65834 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 54 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 605 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 363 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 31092
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
55 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36045
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 37214
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39850
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter