320 000 €
2963 €/m²
Property 56672 photo 1
Property 56672 photo 2
Property 56672 photo 3
Property 56672 photo 4
Property 56672 photo 5
Property 56672 photo 6
Property 56672 photo 7
Property 56672 photo 8
Property 56672 photo 9
Property 56672 photo 10
Property 56672 photo 11
Property 56672 photo 12
Property 56672 photo 13
Property 56672 photo 14
Property 56672 photo 15
Property 56672 photo 16
Property 56672 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2007
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 108 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 42772
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
257 000 € 2141 €/m²
  • Kod objekta 65190
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 61785
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65129
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter