267 000 €
2427 €/m²
Property 43070 photo 1
Property 43070 photo 2
Property 43070 photo 3
Property 43070 photo 4
Property 43070 photo 5
Property 43070 photo 6
Property 43070 photo 7
Property 43070 photo 8
Property 43070 photo 9
Property 43070 photo 10
Property 43070 photo 11
Property 43070 photo 12
Property 43070 photo 13
Property 43070 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 110 kv.m na Kritu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 49458
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 4181 €/m²
  • Kod objekta 50347
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 56672
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • Kod objekta 57028
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 267 000 € 1405 €/m²
  • Kod objekta 57191
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 61785
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod objekta 61805
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter