406 000 € 160 000 €
3265 €/m²
Property 62714 photo 1
Property 62714 photo 2
Property 62714 photo 3
Property 62714 photo 4
Property 62714 photo 5
Property 62714 photo 6
Property 62714 photo 7
Property 62714 photo 8
Property 62714 photo 9
Property 62714 photo 10
Property 62714 photo 11
Property 62714 photo 12
Property 62714 photo 13
Property 62714 photo 14
Property 62714 photo 15
Property 62714 photo 16
Property 62714 photo 17
Property 62714 photo 18
Property 62714 photo 19
Property 62714 photo 20
Property 62714 photo 21
Property 62714 photo 22
Property 62714 photo 23
Property 62714 photo 24
Property 62714 photo 25
Property 62714 photo 26
Property 62714 photo 27
Property 62714 photo 28
Property 62714 photo 29
Property 62714 photo 30
Property 62714 photo 31
Property 62714 photo 32
Property 62714 photo 33

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 2
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26,3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 49 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu.

Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Kod objekta 31383
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 3354 €/m²
  • Kod objekta 32561
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 36690
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 39675
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • Kod objekta 49987
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 56516
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter