425 000 € 320 000 €
1882 €/m²
Property 43847 photo 1
Property 43847 photo 2
Property 43847 photo 3
Property 43847 photo 4
Property 43847 photo 5
Property 43847 photo 6
Property 43847 photo 7
Property 43847 photo 8
Property 43847 photo 9
Property 43847 photo 10
Property 43847 photo 11
Property 43847 photo 12
Property 43847 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 170 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, parking, baštu, roštilj, alarm.

Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Kod objekta 31383
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 3354 €/m²
  • Kod objekta 32561
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 36690
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 39675
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43847
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47206
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • Kod objekta 49987
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter