640 000 €
3879 €/m²
Property 56316 photo 1
Property 56316 photo 2
Property 56316 photo 3
Property 56316 photo 4
Property 56316 photo 5
Property 56316 photo 6
Property 56316 photo 7
Property 56316 photo 8
Property 56316 photo 9
Property 56316 photo 10
Property 56316 photo 11
Property 56316 photo 12
Property 56316 photo 13
Property 56316 photo 14
Property 56316 photo 15
Property 56316 photo 16
Property 56316 photo 17
Property 56316 photo 18
Property 56316 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 230 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 165 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 4. spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na 5. spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod objekta 57982
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter