Prodaja - Zemljište 6500 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Ćiriliцa
220 000 €
33 €/m²
Property 5565 photo 1
Property 5565 photo 2
Property 5565 photo 3
Property 5565 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2,9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Parcela se nalazi u blizini jednog od najlepših turističkih naselja poluostrva Halkidiki, poznatog po obilju zelenila, divnoj pješčanoj plaži i kristalno čistom moru. 

Za prodaju
213 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 9903
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
280 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 10049
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 10593
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 11118
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
270 000 € 364 €/m²
  • Kod objekta 13164
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 13564
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
250 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 13569
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
190 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 14627
  • Kvadratura 3171 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
200 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 16365
  • Kvadratura 15400 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
250 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 16459
  • Kvadratura 14528 m²
  • Udaljenost od mora 2950 m

Prijava za Newsletter