Prodaja - Zemljište 22500 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
320 000 € 200 000 €
8 €/m²
Property 6994 photo 1
Property 6994 photo 2
Property 6994 photo 3
Property 6994 photo 4
Property 6994 photo 5
Property 6994 photo 6
Property 6994 photo 7
Property 6994 photo 8

Detalji

  • Plaža: песчаный пляж
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 83 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 22500 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
336 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 2574
  • Kvadratura 29643 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 2581
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
315 000 € 241 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 2723
  • Kvadratura 12150 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 3439
  • Kvadratura 8880 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 3446
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 4387
  • Kvadratura 1898 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 4474
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 4718
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
350 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 5060
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 5532
  • Kvadratura 12250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter