Prodaja - Stan 160 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
340 000 €
2125 €/m²
Property 54418 photo 1
Property 54418 photo 2
Property 54418 photo 3
Property 54418 photo 4
Property 54418 photo 5
Property 54418 photo 6
Property 54418 photo 7
Property 54418 photo 8
Property 54418 photo 9
Property 54418 photo 10
Property 54418 photo 11
Property 54418 photo 12
Property 54418 photo 13
Property 54418 photo 14
Property 54418 photo 15
Property 54418 photo 16
Property 54418 photo 17
Property 54418 photo 18
Property 54418 photo 19
Property 54418 photo 20
Property 54418 photo 21
Property 54418 photo 22
Property 54418 photo 23
Property 54418 photo 24
Property 54418 photo 25
Property 54418 photo 26
Property 54418 photo 27
Property 54418 photo 28
Property 54418 photo 29
Property 54418 photo 30
Property 54418 photo 31
Property 54418 photo 32
Property 54418 photo 33
Property 54418 photo 34
Property 54418 photo 35

Detalji

  • Godina izgradnje: 1996
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 160 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, travnjak, grejanje, ostavu.