Prodaja - Poslovni prostor 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
550 000 €
1375 €/m²
Property 54375 photo 1
Property 54375 photo 2
Property 54375 photo 3
Property 54375 photo 4
Property 54375 photo 5
Property 54375 photo 6
Property 54375 photo 7
Property 54375 photo 8
Property 54375 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 400 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
700 000 € 277 €/m²
  • Kod objekta 2799
  • Kvadratura 2524 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
500 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 5156
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 16014
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
650 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 19884
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 722 €/m²
  • Kod objekta 20963
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 22522
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
650 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 26940
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 35802
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 38727
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
465 000 € 1715 €/m²
  • Kod objekta 62975
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter