Prodaja - Poslovni prostor 200 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Olimpiaki Akti
600 000 €
3000 €/m²
Property 16014 photo 1
Property 16014 photo 2
Property 16014 photo 3
Property 16014 photo 4
Property 16014 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 200 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
650 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 19884
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 722 €/m²
  • Kod objekta 20963
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
850 000 € 515 €/m²
  • Kod objekta 21810
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 22522
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
650 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 26940
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 35802
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 1704 €/m²
  • Kod objekta 42740
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
650 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 49373
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 1300 €/m²
  • Kod objekta 50651
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 54375
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter