Prodaja - Poslovni prostor 440 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
750 000 €
1705 €/m²
Property 42740 photo 1
Property 42740 photo 2
Property 42740 photo 3
Property 42740 photo 4
Property 42740 photo 5
Property 42740 photo 6
Property 42740 photo 7
Property 42740 photo 8
Property 42740 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2015
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 440 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 050 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 6636
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 100 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 9056
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
650 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 19884
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 722 €/m²
  • Kod objekta 20963
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
850 000 € 515 €/m²
  • Kod objekta 21810
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
650 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 26940
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 35802
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
750 000 € 1704 €/m²
  • Kod objekta 42740
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
650 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 49373
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 1300 €/m²
  • Kod objekta 50651
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter