Prodaja - Zemljište 223 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
260 000 €
1165 €/m²
Property 53218 photo 1
Property 53218 photo 2
Property 53218 photo 3
Property 53218 photo 4
Property 53218 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 129 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 223 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 178 kv.m.

Za prodaju
320 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 1050
  • Kvadratura 7230 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 2258
  • Kvadratura 4023 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
280 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 60687
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 60709
  • Kvadratura 1063 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60987
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
250 000 € 428 €/m²
  • Kod objekta 60996
  • Kvadratura 584 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
270 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 61055
  • Kvadratura 5625 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Preporučujemo Za prodaju
295 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 61747
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
260 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62824
  • Kvadratura 5980 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter