Prodaja - Zemljište 3750 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Solun
280 000 €
74 €/m²
Property 4447 photo 1
Property 4447 photo 2
Property 4447 photo 3
Property 4447 photo 4
Property 4447 photo 5
Property 4447 photo 6
Property 4447 photo 7
Property 4447 photo 8
Property 4447 photo 9
Property 4447 photo 10
Property 4447 photo 11
Property 4447 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3750 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47242
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 49580
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
230 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 49799
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
230 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 51086
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
260 000 € 1165 €/m²
  • Kod objekta 53218
  • Kvadratura 223 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
260 000 € 787 €/m²
  • Kod objekta 56599
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
225 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56930
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
370 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 57227
  • Kvadratura 37500 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
265 000 € 245 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 59686
  • Kvadratura 1082 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter