Rented

Izdavanje - Poslovni prostor 84 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
Na upit
Property 52936 photo 1
Property 52936 photo 2
Property 52936 photo 3
Property 52936 photo 4
Property 52936 photo 5
Property 52936 photo 6
Property 52936 photo 7
Property 52936 photo 8

Detalji

  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Za izdavanje poslovni prostor od 84 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 1 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
425 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 51789
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
25 000 € 757 €/m²
  • Kod objekta 51921
  • Kvadratura 33 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52455
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
50 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 52816
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 54375
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
85 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 56066
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 56568
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 57461
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57910
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter