Prodaja - Poslovni prostor 1100 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
1 100 000 €
1000 €/m²
Property 9056 photo 1
Property 9056 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 1990
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1100 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 2766
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • Kod objekta 3153
  • Kvadratura 743 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 6475
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 050 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 6636
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 100 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 9056
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 10733
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 200 000 € 8510 €/m²
  • Kod objekta 39810
  • Kvadratura 141 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 600 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 42633
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter