120 000 €
1463 €/m²
Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2002
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
97 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 63751
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter