Prodaja - Stan 118 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
345 000 €
2924 €/m²
Property 50913 photo 1
Property 50913 photo 2
Property 50913 photo 3
Property 50913 photo 4
Property 50913 photo 5
Property 50913 photo 6
Property 50913 photo 7
Property 50913 photo 8
Property 50913 photo 9
Property 50913 photo 10
Property 50913 photo 11
Property 50913 photo 12
Property 50913 photo 13
Property 50913 photo 14
Property 50913 photo 15
Property 50913 photo 16
Property 50913 photo 17
Property 50913 photo 18
Property 50913 photo 19
Property 50913 photo 20
Property 50913 photo 21
Property 50913 photo 22
Property 50913 photo 23
Property 50913 photo 24
Property 50913 photo 25
Property 50913 photo 26
Property 50913 photo 27
Property 50913 photo 28
Property 50913 photo 29
Property 50913 photo 30
  • Kod objekta 50913
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 118 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter