Prodaja - Zemljište 800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
80 000 €
100 €/m²
Property 50736 photo 1
Property 50736 photo 2
Property 50736 photo 3
  • Kod objekta 50736
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 800 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45216
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 45563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 47503
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
85 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 50684
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter