Prodaja - Zemljište 12006 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Neo Keramidi
75 000 €
6 €/m²
Property 64743 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12006 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
70 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60651
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter