Prodaja - Zemljište 517 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Peristazi
85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 517 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 413 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 30759
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31033
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
70 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 32071
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 32072
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 32075
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 32856
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter