265 000 €
3313 €/m²

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 59048
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3132 €/m²
  • Kod objekta 59177
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod objekta 59204
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 59419
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 59439
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 59452
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59610
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter