Property 64277 photo 1
Property 64277 photo 2
Property 64277 photo 3
Property 64277 photo 4
Property 64277 photo 5
Property 64277 photo 6
Property 64277 photo 7
Property 64277 photo 8
Property 64277 photo 9
Property 64277 photo 10
Property 64277 photo 11
Property 64277 photo 12
Property 64277 photo 13
Property 64277 photo 14
Property 64277 photo 15
Property 64277 photo 16
Property 64277 photo 17
Property 64277 photo 18
Property 64277 photo 19
Property 64277 photo 20
Property 64277 photo 21
Property 64277 photo 22
Property 64277 photo 23
Property 64277 photo 24
Property 64277 photo 25

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 60392
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 60429
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod objekta 60859
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 60915
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 61254
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 61255
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod objekta 61347
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter