Prodaja - Kuća 150 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Furka
500 000 €
3333 €/m²
Property 49908 photo 1
Property 49908 photo 2
Property 49908 photo 3
Property 49908 photo 4
Property 49908 photo 5
Property 49908 photo 6
Property 49908 photo 7
Property 49908 photo 8
Property 49908 photo 9
Property 49908 photo 10
Property 49908 photo 11
Property 49908 photo 12
Property 49908 photo 13
Property 49908 photo 14
Property 49908 photo 15
Property 49908 photo 16
Property 49908 photo 17
Property 49908 photo 18
  • Kod objekta 49908
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 900 m²
  • Region Kasandra (Halkidiki)
  • Mesto Furka (Kasandra) | Halkidiki (Makedonija)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 150 kv.m na Kasandri (Halkidiki). u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, travnjak, roštilj, grejanje.

Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 38754
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4605 €/m²
  • Kod objekta 40180
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 41575
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 47695
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 48472
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4741 €/m²
  • Kod objekta 49125
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49907
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49908
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 2541 €/m²
  • Kod objekta 51074
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter