850 000 €
170 €/m²
Property 49326 photo 1
Property 49326 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 000 000 € 210 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 42406
  • Kvadratura 18250 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 000 000 € 1088 €/m²
  • Kod objekta 51614
  • Kvadratura 919 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 52922
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 58868
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter