Prodaja - Zemljište 9000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
800 000 €
88 €/m²
Property 61026 photo 1
Property 61026 photo 2
Property 61026 photo 3
Property 61026 photo 4
Property 61026 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 750 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 21593
  • Kvadratura 12646 m²
  • Udaljenost od mora 1760 m
Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 000 000 € 210 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 42406
  • Kvadratura 18250 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter