Prodaja - Kuća 315 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
750 000 € 425 000 €
1349 €/m²
Property 4837 photo 1
Property 4837 photo 2
Property 4837 photo 3
Property 4837 photo 4
Property 4837 photo 5
Property 4837 photo 6
Property 4837 photo 7
Property 4837 photo 8
Property 4837 photo 9
Property 4837 photo 10
Property 4837 photo 11
Property 4837 photo 12
Property 4837 photo 13
  • Kod objekta 4837
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 315 m²
  • Površina placa 11000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Spratnost: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 315 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od na prvom spratu se sastoji od na drugom sprat se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Kod objekta 6810
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 7669
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Kod objekta 10414
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Kod objekta 13097
  • Kvadratura 580 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter