Prodato
330 000 €
4125 €/m²
Property 47780 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 24982
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 34022
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 34148
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Kod objekta 34842
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod objekta 35167
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 36234
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 3785 €/m²
  • Kod objekta 36492
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3064 €/m²
  • Kod objekta 36694
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 36888
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 38027
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter