Prodaja - Zemljište 8000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
450 000 €
56 €/m²
Property 47642 photo 1
Property 47642 photo 2
Property 47642 photo 3
Property 47642 photo 4
Property 47642 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
450 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 2984
  • Kvadratura 5015 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
650 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 3370
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3645
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
638 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 4351
  • Kvadratura 2040 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
450 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 6899
  • Kvadratura 16500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 10871
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 11373
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
440 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 14353
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 15174
  • Kvadratura 6974 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
400 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 18731
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter